به وب سایت بیمارستان نور افشار خوش آمدید

پذيرش بيماران غير ايراني

توريسم درماني

توريسم درماني يا مسافرت درماني، بنا به قولي توريسم سلامت مسافرتي است به ديگر كشورها براي قرار گرفتن تحت عمل جراحي، انواع مراقبت هاي پزشكي و دندانپزشكي، عمل هاي زيبايي، اين اصطلاح براي اولين بار توسط آژانس هاي مسافرتي و رسانه ها با مشاهده جوامعي كه رشد سريعي در جلب جهانگردان و بويژه مسافران متقاضي معالجه و درمان داشتند عموميت يافت و در حال رشد است . توريسم درماني، صرفاً ارائه خدمات پزشكي نيست بلكه بر اين منطق استوار است كه معالجات پزشكي در كنار استراحت و فراغت  از يك مسافرت خارجي مي تواند به تسريع بهبود و سلامت افراد انساني مساعدت نمايد . نظر به سطح بالاي علم پزشكي و توانمندي كشور ايران در ارائه خدمات درماني و پتانسيل موجود در اين زمينه و خصوصاً تجربه اي قوي در درمان و معالجات سخت از يك سو و برخورداري سرزمين ايران از جاذبه هاي طبيعي و سياحتي بسيار ضروري است و گا مي ديگر در راستاي معرفي ايران به عنوان يك قطب تو انمند علمي و بويژه علم پزشكي در جهان برداشته شود.

 

بيمارستان فوق تخصصي نورافشار با داشتن مجوز رسمي IPD  از دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهيد بهشتي  در نظر دارد  با تجهيزات، امكانات، تجربه قوي و بروز دنيا در جذب بيماران بين المللي حضور فعال و پويا داشته باشد.

خواهشمند است جهت كسب اطلاعات بيشتر و هماهنگي هاي لازم با مسئول IPD  بيمارستان با شماره تماس 22824011  داخلي  1120   تماس حاصل فرمائيد.

 

 

 

فرم پذیرش اینترنتی – درخواست پزشک و بيمار

 

اطلاعات پزشک درخواست‌کننده

اطلاعات بیمار

    • آیا تجربه استفاده از خدمات بیمارستان نورافشار را دارید؟

اطلاعات بیمه‌ای بیمار

در صورتی که جواب بله است قسمت زیر را کامل کنید:

وضعیت پزشکی

برای انجام اعمال جراحی ، حضور همسر با مدارک شناسایی معتبر الزامی است.

برای انجام اعمال جراحی بیماران زیر 18 سال، حضور پدر یا ولی قانونی با مدرک شناسایی معتبر الزامی است.