به وب سایت بیمارستان نور افشار خوش آمدید

اعضای هیات امنا بیمارستان نورافشار

 

اعضاي هیأت امناء بیمارستان توانبخشی، پزشکی و ورزشی نورافشار منصوب شدند.

 

 

رئیس جمعیت هلال احمرايران در احکامی جداگانه داریوش سودی، داریوش ارجمند، دکتر سید ابراهیم کتابچی، دکتر محمد رازی، دکتر حسن صفاریه، دکترمجيد نوري، دكتر محمد نصيري، دكتر هاشم سليمي آشتياني و محمد سليماني مهر را به عنوان اعضای هیأت امناء بیمارستان توانبخشی، پزشکی و ورزشی نور افشار منصوب کرد.

 

نظر به اين انتصاب آقاي دكتر علي اصغر پيوندي در حكم آورده است: « به استناد آیین نامه هیات امناء بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار و نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان»عضو هیات امناء بیمارستان توانبخشی، پزشکی و ورزشی نور افشار«منصوب می شوید.

با توجه به اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر مبتنی بر تلاش در امر سلامت جامعه و ارائهخدمات اجتماعی در راستای تسکین آلام بشری، از جنابعالی انتظار دارم با حضور مستمر در جلسات هیات امناء، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه و ارتقا کیفی فعالیت ها و عمل به مفاد آیین نامه ابلاغی در بیمارستان و گسترش خدمات تخصصی در تمام امور مرتبط با سلامت براساس قوانین و مقررات موجود بکار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحققاهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

 

 

  

               

آقاي داريوش سودي

رياست هيآت امناء

 

 cv

 

 

soodi
 

هنرمند پيشكسوت جناب آقاي داريوش ارجمند

عضو هيآت امناء

آقاي دكتر سيدابراهيم كتابچي

عضو هيآت امناء

آقاي دكتر محمد رازي

عضو هيآت امناء

01-5-3-th4

آقاي دكتر حسن صفاريه

عضو هيآت امناء

dr safarieh

آقاي دكتر مجيد نوري

دبير هيآت امناء و رئيس بيمارستان

dr noori cv

 Dr noori1

 آقاي دكتر محمد نصيري

عضو هيآت امناء

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آقاي دكتر هاشم سليمي آشتياني

عضو هيآت امناء

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آقاي محمد سليماني مهر

عضو هيآت امناء