خرید دستگاه سي تي اسكن

 

مديرعامل بيمارستان فوق تخصصي نورافشار خبر داد:

خرید دستگاه سي تي اسكن/ امضای تفاهم نامه همکاری میانبيمارستان نورافشار و خيرين سلامت

مديرعامل بيمارستان فوق تخصصي نورافشاراز برگزاري جلسه خيرين و هيئت مديره بيمارستان خبرداد و گفت: تمامي زيرساخت ها جهت تهيه و اخذ مجوز راه اندازي دستگاه سي تي اسكن در بيمارستان مهيا مي باشد.

به گزارش روابط عمومی بيمارستان نورافشار، دکتر محمد نعيمي پور ضمن بیان این خبر اظهار داشت: تا پایان سال جاری، دستگاه سی تی اسکن ١٦ اسلایس در بیمارستان نورافشار خريداري و راه اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه دسترسی آسان به خدمات درمانی، کیفیت خدمات، مدیریت منابع، استانداردسازی و روزآمد کردن روش های تشخیصی و درمانی، جزو  اهداف درماني اين مركز به شمار مي رود، در این راستا بيمارستان نورافشار به عنوان تنها مركز بازتواني و پزشكي ورزشي كشور، یکی از برنامه های عملیاتی خود را تامین تجهیزاتطبق سطح بندی و استانداردهاي جهاني قرار داده است و در صدد است تا تجهیزات براساس شاخص های تاثیرگذار صورت پذیرد.

دكتر محمد نعيمي پور به نتيجه برگزاري جلسه خيرين اشاره کرد و گفت: در راستای حمایت از طرح‌های سلامت محور بيمارستان نورافشار تفاهم‌نامه بين خيرين سلامت و بيمارستان نورافشار منعقد شد. این تفاهم‌نامه در قالب ایجاد فضايي مناسب و چند تخصصی به منظور امکان‌سنجی خريد و راه اندازي بخش سي تي اسكن مي باشد.

وی افزود: ركن اصلي و مبناي كار جمعيت هلال احمر در حوزه سلامت با امور خيرين انجام مي گيرد؛ اهداء كمك هاي خيرخواهانه و همياري هلال احمر و زير مجموعه هاي سازمان توسط اين عزيزان قابل ستايش است و من از همكاري اين بزگواران تقدير و تشكر مي كنم.

وی اظهار کرد: تعداد قابل ملاحظه موقوفات در هلال احمر، بخصوص بيمارستان نورافشار نشانه مردمی بودن این نهاد و اعتماد مردم به آن بوده که ناشی از خدمات عام المنفعه و خیرخواهانه ماندگار آن است.