جلسه اي با رويكرد ارائه خدمات بازتواني به معلولين كشور

 

جلسه اي با رويكرد ارائه خدمات بازتواني به معلولين كشور صورت گرفت:

درپي دعوت مديرعامل محترم بيمارستان نورافشار از مدير كل بهزيستي استان تهران/ ارائه خدمات ممتاز توانبخشي

در نشستي دوستانه آقاي دکتر باقري مدير كل بهزيستي استان تهران به همراه آقاي اسدي معاون توانبخشي استان تهران با آقاي دکتر نعيمي پور مديرعامل بيمارستان نورافشار و جمعی از مسوولان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بيمارستان نورافشار، در این بازدید ابتدا مديرعامل بيمارستان با اشاره به تاریخچه مجموعه به معرفی فعالیت های متنوع درمانی و خدماتی بيمارستان پرداخت و افزود: این مرکز درماني در راستای اهداف والاي واقف و رسالت جمعیت هلال احمر سالانه خدمات درمانی جراحي، توانبخشي و بازتواني به بیماران با تعرفه بسیار مناسب انجام می گیرد.

دکتر نعيمي پور افزود: مبناي كار بيمارستان نورافشار با فعاليت هاي بازتواني و توانبخشي انجام مي گيرد؛ اهداء زمين به صورت وقف و همياري هلال احمر باعث شده است مجموعه بيمارستان نورافشار به عنوان تنها بيمارستان بازتواني و پزشكي ورزشي در سطح منطقه شناخته شود و بتواند خدمات درماني ارزنده اي به بيماراني با مشكلات جسمي حركتي ارائه دهد.

وي در ادامه گفت: بيمارستان نورافشار تنها بيمارستان هلال احمر است كه خدماتي با اين گستردگي به معلولين جسمي، ذهني حركتي، بيماران MS و كساني كه سكته قلبي و مغزي ارائه داده و در تمامي زمينه هاي جراحي ارتوپدي، بستري هاي بازتواني، بازتواني لف لگني، RTMs و ديگر درمانهاي نوين پيشرو بوده است.

در حاشیه این جلسه دكتر باقري به همراه هيئت همراه از تمامی بخش های بیمارستان نورافشار بازدید نموده در ادامه گفت: با توجه به گستردگي فعاليت هاي بيمارستان در زمينه هاي بازتواني و توانبخشي و نياز بيماران تحت پوشش بهزيستي مي توان همكاري دو جانبه اي ايجاد شود تا معلولين تحت پوشش سازمان بهزيستي بتوانند از خدمات ارزنده بيمارستان استفاده نمايند. در این دیدار همچنین در خصوص ظرفیت های همکاری بحث و تبادل نظر شد.