جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آبدرمانی

در سال های اخیر پیشرفت روش های درمانی در همه زمینه های پزشکی باعث شده تا بیماران با عوارض کمتر و کیفیت بالاتری سلامتی خود را به دست آورند. امروزه، استفاده از روش آب درمانی (Hydrotherapy) برای بهبود مشکلات بیماران، موجب شده تا نتایج بهتری از درمان آن ها حاصل شود. مرکز تخصصی آب درمانی نورافشار، با استفاده از مجرب ترین متخصصین آب درمانی و به روزترین تجهیزات شناوری و مقاومتی به بیماران سکته مغزی، پارکینسون، آرتروز زانو و کمر، MS، ورزشکاران آسیب دیده، سالمندان و به طور کلی تمام افرادی که به نوعی دارای محدودیت حرکتی هستند و عموم مردم خدمات ارائه می کند. برخی از مهمترین خدمات این مرکز در ادامه بررسی می شود:

ورزش در آب 

افزايش فاكتورهای آمادگی جسمانی (انعطاف، قدرت و استقامت) با استفاده از ابزار و وسايل شناوری و مقاومتی، با این روش حاصل می گردد.

لاغری در آب 

انجام تمرينات هوازی و كاهش وزن با تنظيم و كنترل ضربان قلب با توجه به سن شخص در يک محيط ايمن و بدون آسيب انجام می شود.

آموزش شنا

در مرکز آب درمانی بیمارستان نورافشار، آموزش شنا از مبتدی تا پيشرفته برای افراد بالای 5 سال، در 10 جلسه انجام می شود. همچنین در این مرکز آموزش شنا ويژه افراد دارای محدوديت حركتی مادرزادی نیز انجام می شود.

ماساژ در وان های ویژن و اگورا

از وان های ويژن و اگورا برای ماساژ با شدت 4 بار برای عضلات سر شانه، ستون فقرات، كمر، ‌لگن، پايين تنه و كف پا استفاده می شود، وان ويژن دارای سيستم تصفيه آب و گند زدايی است. اين نمونه وان معمولا برای ماساژ بیماران به ویژه ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد.

ماساژ دستی 

ماساژهای ريلكسی و موضعی جهت رفع خستگی و ريكاوری از دیگر خدمات این مرکز است.

اسپاکپسول

ماساژ با اين دستگاه بدون تعويض لباس است و آب به واسطه صفحه مشمايی با بدن برخورد می كند و عضلات خلفی بالاتنه و پايين تنه ماساژ داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

021-7582 داخلی 1620 و 1621