پیام تبریک رئیس بیمارستان نورافشار به مناسبت هفته هلال احمر

  • 17 اردیبهشت, 1401
  • دیدگاه: 0
  • اخبار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، دکتر مهدی فرنقی زاد، رئیس این بیمارستان پیام تبریک صادر کرد.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

گرامیداشت هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ، فرصت ارزشمندی است برای ارج نهادن بر تلاش های ایثارگرانه و داوطلبانه انسان های پاک نهاد و شریفی که بی منت و صادقانه زندگی خود را وقف یاری به همنوع کرده اند.
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نهاد خدمتگزار، از ابتدای تاسیس تاکنون همواره در فعالیت های عام المنفعه و خداپسندانه برای مردم و به ویژه نیازمندان پیشتاز بوده است.
بزرگ ترین نهاد مردمی جمهوری اسلامی ایران، اکنون پس از گذشت یک قرن خدمت بی منت، نه تنها در جای جای کشور عزیزمان بلکه در جهان، پیش قدم در ارائه خدمات خیرخواهانه، برای پوشش حوادث و سوانح طبیعی و غیر طبیعی می باشد.
بیمارستان فوق تخصصی موقوفه نورافشار نیز یکی از صدها نمونه وقفیات در اختیار این نهاد مردمی است که همواره تلاش می کند تا در جهت نیت واقف در راه ارتقاء سلامت هموطنان گام بردارد.
این بیمارستان که به منظور بهبود حرکت برای کارایی و زندگی بهتر اقشار مختلف مردم و به ویژه کودکان کم توان ذهنی و حرکتی احداث شده است، با در اختیار داشتن امکانات و بخش های متعددی همچون، ارتوپدی، توانبخشی، فیزیوتراپی، پزشکی ورزشی، مراقبت های ویژه، تصویربرداری و سی تی اسکن و …، یکی از بی نظیرترین مراکز درمانی خاورمیانه محسوب شده و در مسیر محقق شدن نیت واقف نیک اندیش خود، مرحوم ابوالحسن نورافشار، به ارائه خدمات رایگان به کودکان کم توان ذهنی و حرکتی می پردازد.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هجدهم اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و همچنین یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر، به یکایک همکاران، امدادگران، جوانان، داوطلبان و خیرین وفادار به این مجموعه خدمت رسان، از خداوند متعال مدد می جویم تا با همتی مضاعف و برنامه ریزی اصولی بتوانیم در جهت پیشبرد اهداف والای جمعیت هلال احمر، توسعه فعالیت ها، به روز نمودن خدمات و خدمت رسانی به آحاد مردم استوار تر از گذشته گام برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X