برگزاری نخستین نشست مشترک هیئت امنای بیمارستان فوق تخصصی نورافشار و مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر

برگزاری نخستین نشست مشترک هیئت امنای بیمارستان فوق تخصصی نورافشار و مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر، نخستین نشست مشترک هیئت امنای بیمارستان فوق تخصصی نورافشار و مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نور افشار، رئیس جمعیت هلال احمر با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست گفت: امیدواریم با تداوم همکاری بین واحدهای مختلف جمعیت، شاهد اتفاقات مبارکی در پیشبرد اهداف عالیه جمعیت هلال احمر باشیم.
دکترهمتی در ادامه با اشاره به ارتقای سطح کیفیت فعالیت بیمارستان نورافشار و مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، بر ایفای هر چه بهتر نقش سه گانه هدایتی، حمایتی و نظارتی هیئت امنای این مراکز درمانی تأکید کرد.
رییس بیمارستان فوق تخصصی نورافشارنیز در این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد بیمارستان و تاکید بر روند رو به رشد و بهبود شرایط ارائه خدمات درمانی بیمارستان افزود: همت، تلاش و پشتکار کارکنان و کادردرمان بیمارستان در یک سال گذشته، علی رغم شیوع بیماری کرونا، موجب رشد 100 درصدی درمان بیماران شد.
دکتر سبحانی همچنین با اشاره به مهم ترین اقدامات پزشکی انجام شده در سال گذشته از جمله افزایش 300 درصدی فعالیت اورژانس بیمارستان و افزایش آمار جراحی ها بخصوص در رشته ارتوپدی تصریح کرد: اخذ موافقت اصولی جهت راه اندازی بخش ccu و کت لب و اقدامات لازم جهت اخذ موافقت راه اندازی بخش سل تراپی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز با موفقیت انجام شد.
در پایان این جلسه نیز موضوعاتی در خصوص افزایش بهره وری و حل مسائل حقوقی و ملکی بیمارستان نورافشار مطرح و به تصویب اعضا رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *