تقدیر از کادر پرستاری بیمارستان


همزمان با روز پرستار، در مراسمی از پرستاران برگزیده این بیمارستان تقدیر شد.  

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، در مراسمی از تلاش های کادر پرستاری تقدیر کردند.

 رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار در این مراسم، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) و هفته پرستار، با اشاره به تلاش های انسان دوستانه و فداکارانه پرستاران گفت: پرستاری یک مسئولیت الهی است و کسی که عاشق خدمت به مردم نباشد، نمی تواند در این حرفه مقدس گام بردارد.

در ادامه احمد هوشنگی از اعضای مجمع خیرین سلامت به نمایندگی از خیرین شرکت کننده در این مراسم این روز را به جامعه پرستاری کشور و به ویژه پرستاران بیمارستان نورافشار تبریک گفت.

دکتر فعلی، مشاور امور زنان در جمعیت هلال‌احمر نیز از تمامی پرستاران این بیمارستان قدردانی کرد و پرستاران را ادامه دهنده راه ایثار و صبر حضرت زینب دانست.

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان و عضو داوطلب جمعیت هلال احمر نیز با گرامیداشت هفته پرستاری و با اشاره به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا، جامعه را بیش تر از هر زمانی قدردان کادر درمان و به ویژه پرستاران دانست.

در ادامه به پاس قدردانی از خدمات کلیه پرسنل پرستاری بیمارستان نورافشار با اهدای لوح تقدیر و هدایا از پرستاران برگزیده تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *