هفته هلال احمر گرامی باد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، دکتر سید بهمن سبحانی، رئیس این بیمارستان پیام تبریک صادر کرد.


متن پیام به شرح زیر است:


“بسم الله الرحمن الرحیم
جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ جهانی یکی از اساسی ترین و بزرگترین نهاد های مردم نهاد در سراسر جهان به شمار می رود که از آغاز تاکنون همواره بر تارک انسانیت به از خودگذشتگی و ایثار، ارائه خدمات عام المنفعه و بشر دوستانه آن هم بدون هیچ گونه چشم داشتی خوش درخشیده است. در جهانی که هر روز در آن، ملت های مختلف درگیر مسائلی همچون جنگ و درگیری و مخاصمت مختلف هستند، این نهاد بین المللی پرچم صلح و دوستی را برافراشته و برای تحقق دنیایی سراسر صلح و آرامش با اجرای برنامه های متنوع و مختلف تلاش می کند.
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز از ابتدای تاسیس تا کنون همیشه پیشتاز سایر جمعیت های ملی دنیا، سرمنشاء فعالیت های عام المنفعه، کمک های انسان دوستانه و خداپسندانه به آحاد مردم به ویژه قشر نیازمند جامعه است. بزرگترین سازمان مردم نهاد جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه امدادگران، جوانان و داوطلبان خود، اکنون بیش از گذشته در جای جای میهن عزیزمان و بلکه در جهان به سبب حس مسئولیت پذیری و روحیه والای انسانی ایشان پیش قراول پوشش حوادث و سوانح طبیعی و غیر طبیعی و همچنین ارائه خدمات خیرخواهانه است.
بیمارستان فوق تخصصی موقوفه نورافشار نیز یکی از صدها نمونه وقفیات در اختیار این نهاد مردمی است که همواره تلاش می کند تا در جهت نیت واقف در خدمت بشریت باشد.

امروز این بیمارستان که بر اساس نیت واقف نیک اندیش به منظور بهبود حرکت برای کارایی و زندگی بهتر اقشار مختلف مردم و به ویژه کودکان کم توان ذهنی و حرکتی احداث شده است، با در اختیار داشتن امکانات و بخش های متعددی همچون، ارتوپدی، توانبخشی، فیزیوتراپی و پزشکی ورزشی، مراقبت های ویژه، تصویربرداری و سی تی اسکن و … ،یکی از بینظیرترین مراکز درمانی خاورمیانه محسوب شده و البته این روزها در خط مقدم جبهه سلامت هموطنان عزیز و درمان و مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا نیز فعالیت می کند.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر به یکایک همکاران، امدادگران، جوانان، داوطلبان و خیرین وفادار به این مجموعه خدمت رسان، توفیقات روز افزون خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

دکتر سید بهمن سبحانی
رییس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار”

 

برای ثبت نام به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر به لینک زیر مراجعه کنید:

 

http://members.rcs.ir/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *