افزایش ۵۰ درصدی اعمال جراحی در بیمارستان نورافشار

افزایش ۵۰ درصدی اعمال جراحی در بیمارستان نورافشار

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار از افزایش ۵۰ درصدی انجام عمل‌های جراحی این بیمارستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، دکتر مهدی فرنقی زاد با بیان این مطلب گفت: بر اساس آمارهای موجود، تعداد عمل های جراحی صورت گرفته در این بیمارستان در آذرماه امسال، نسبت به ۸ ماه گذشته با رشد ۵۰ درصدی همراه بوده است.

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار با اشاره به اینکه در آذرماه بیش از ۵۰۰ عمل جراحی در این بیمارستان صورت گرفته است تصریح کرد:در کنار اعمال جراحی مغز و اعصاب، لاپاراسکوپی، اورولوژی و …، غالب این اعمال ویژه ارتوپدی است که این نشان دهنده سیاست‌گذاری و حرکت دقیق بیمارستان در حوزه تخصصی خود است.

دکتر مهدی فرنقی زاد در ادامه با تبیین شاخص های ارزیابی کمی و کیفی بیمارستان و رضایتمندی بیماران و مراجعه کنندگان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون به منظور دسترسی سهل و آسان و جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه، پرسشنامه هایی به منظور رضایت سنجی بیماران از خدمات مختلف بیمارستان به صورت آنلاین در اختیار بیماران و بهره مندان از خدمات این بیمارستان قرار گرفته است.

وی افزود: در همین زمینه بررسی نتایج به دست آمده از پرسشنامه ها، روند افزایشی سطح رضایت مندی بیماران و مراجعین از ابتدای سال تاکنون ادامه داشته است به شکلی که این میزان از ۶۰ درصد در سه ماهه اول ۱۴۰۰ با رشد ۱۵ درصدی به ۷۵ درصد در سه ماهه پاییز امسال رسیده است.

رئیس بیمارستان نورافشار در پایان با اشاره به اینکه این بیمارستان، تنها بیمارستان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در داخل کشور محسوب می شود گفت: تلاش می‌کنیم تا بر اساس نیت واقف و برپایه اهداف متعالی و انسان‌دوستانه بزرگترین نهاد مردمی کشور نقش موثرتری در تسکین آلام دردمندان و بیماران داشته باشیم.

اشتراک گذاری برای دوستان

Facebook
LinkedIn
Twitter
Telegram
Print
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *