جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

افزایش 50 درصدی ارائه خدمات توانبخشی در بیمارستان نورافشار

افزایش 50 درصدی ارائه خدمات توانبخشی در بیمارستان نورافشار

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار از افزایش بالغ بر 55 درصدی ارائه خدمات توانبخشی در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان نورافشار، دکتر مهدی فرنقی زاد با بیان این مطلب گفت: بر اساس مقایسه آمارهای موجود، تعداد بیمارانی که در سال جاری از خدمات متنوع در حوزه توانبخشی بهره گرفته اند نسبت به سال گذشته رشدی بالغ بر 55 درصد داشته است.

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار با اشاره به ارائه بیش از 35 هزار خدمت در مرکز توانبخشی بزرگسالان نورافشار در سال جاری ، تصریح کرد: مجموعه توانبخشی بیمارستان نورافشار از جامع ترین و مجهز ترین مراکز توانبخشی بیمارستانی کشور است که خدمات متنوعی از قبیل کار درمانی، گفتار درمانی، آب درمانی، ارتوپدی فنی، پزشکی ورزشی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی و … را به مراجعین ارائه می دهد.

وی یکی از دلایل افزایش چشمگیر مراجعه بیماران به مرکز توانبخشی نورافشار را تغییر و جداسازی فضای فیزیکی آن دانست و گفت: در راستای افزایش اطمینان و رضایتمندی مراجعین فضایی جدید در خارج از ساختمان اصلی و بخش های بستری بیمارستان آماده شد تا بیماران سرپایی در محیطی آرام و بدون دغدغه از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

دکتر مهدی فرنقی زاد همچنین امكانات بي نظير و خدمات متنوع توانبخشی بیمارستان نورافشار را فرصتي ویژه براي استفاده باشگاه‌ها و تيم ‌هاي ورزشي از بخش پزشکی ورزشی این مجموعه برشمرد و اضافه کرد: در مرکز پزشکی ورزشی این بیمارستان با به كارگيري متخصصين پزشكي ورزشي و تجهيزات مدرن و به روز، علاوه بر پيگيري تمام مراحل درمان و بازتواني ورزشكاران آسيب ديده در محيطي استاندارد، وضعيت جسماني پيش از فصل، وضعيت تغذيه‌اي و روانشناختي ورزشكاران نيز مورد ارزیابی قرار گرفته و توصيه‌هاي لازم براي بهبود آنها ارائه می شود.

وی، با بیان اینکه خدمات این بخش به دو صورت سرپایی و بستری ارائه می شود، ادامه داد: در صورتی که علاوه بر خدمات توانبخشی سایر خدمات از جمله جراحی تخصصی مورد نیاز بیماران باشد، 4 اتاق عمل بسیار مجهز با تیم درمانی و پزشکان مجرب کشور، آماده ارائه خدمات فوق تخصصی به مراجعین می باشند.

گفتنی است مرکز توانبخشی بیمارستان نورافشار، مجموعا دارای 16 کابین است که به مدرن ترین تجهیزات الکتروتراپی، مکانوتراپی، لیزر پرتوان، شاک ویو ، مگنت، RTMS و … مجهز شده است. همچنین تمام کاردرمانگران و فیزیوتراپیست های این بخش، مهارت های لازم در ارائه انواع درمان های دستی و تکنیک های اختصاصی در حوزه بیماری های ارتوپدی، آسیب های ورزشی، نورولوژی، زنان،کودکان، قلب، ریه و … را دارا هستند.

واحد آبدرمانی این بیمارستان نیز علاوه بر استخر مجهز به لیفت، پله شیب دار، سکوی تمرینات و لوازم شناوری مقاومتی شامل یک سالن هیدروماساژ است که با اسپاکپسول، وان مثلثی، وان اگورا، وان ویژن و یک اتاق ماساژ مجزا مجهز شده است.

توانبخشی بیمارستان نورافشار
توانبخشی بیمارستان نورافشار
توانبخشی بیمارستان نورافشار
توانبخشی بیمارستان نورافشار

اشتراک گذاری برای دوستان

Facebook
LinkedIn
Twitter
Telegram
Print
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *