شهادت دومین شهید مدافع سلامت بیمارستان نورافشار

  • ۵ آبان, ۱۴۰۰
  • دیدگاه: 0
  • اخبار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان نورافشار، ابوالفضل محقق نژاد، کارشناس رادیولوژی بیمارستان نورافشار بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت و به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.
دکتر مهدی فرنقی زاد، رئیس بیمارستان نورافشار در پیامی شهادت دومین شهید مدافع سلامت بیمارستان نورافشار را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:

“انا لله و انا الیه راجعون

خبر شهادت دومین شهید مدافع سلامت بیمارستان نورافشار، شهید ابوالفضل محقق نژاد از پرسنل دلسوز، شایسته و فداکار بخش تصویربرداری و سی تی اسکن بیمارستان که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا و در راه خدمت به مردم به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت و همرزمان شهیدش پیوست، موجب تاثر و تالم شدید تمامی همکاران گردید.
بی شک فقدان عزیزانی که ایثارگرانه با گذشتن از سلامتی و نثار جان خود، جان بسیاری از انسان ها را نجات داده و زمینه آسایش و امنیت روحی و روانی جامعه را فراهم می نمایند بسیار موجب تاثر و تاسف است و پر کردن خلاء چنین انسان های دلسوز و متعهدی سهل و آسان نخواهد بود.
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه ضمن ابراز همدردی، شهادت این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، مجموعه پرسنل بیمارستان نورافشار و تمامی مدافعین سلامت تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.”

دکتر مهدی فرنقی زاد، رئیس بیمارستان نورافشار”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *