جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

عملکرد بیمارستان موقوفه نورافشار در مقابله با کرونا تحسین برانگیز بود

عملکرد بیمارستان موقوفه نورافشار در مقابله با کرونا تحسین برانگیز بود

پیرحسین کولیوند در مراسم گرامیداشت روز پرستار، ضمن قدردانی از تلاش های پرستاران بیمارستان نورافشار، عملکرد آن ها را در مقابله با کرونا تحسین برانگیز دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر در‌ مراسم روز پرستار که در بیمارستان نورافشار هلال احمر برگزار شد، گفت: وجود پرستاران برای جامعه بسیار ارزشمند است و از این قشر پرتلاش که در راستای مقابله با کرونا زحمات زیادی کشیدند، قدردانی می کنیم.

وی افزود: وجود پرستاران برای جامعه پربرکت و شفابخش است و نقش مهمی در حفظ سلامت کشور دارند. امروز همه خانواده هلال احمر از پرسنل بیمارستان نورافشار تا داوطلبان و نجاتگران، در تلاش هستند تا باری از دوش مردم برداشته شود، با وجود این که خود در زندگی با سختی های زیادی مواجه هستند و در همین راستا شاهد بودیم که عملکرد بیمارستان نورافشار در مقابله با کرونا تحسین برانگیز بود.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم تا گوشه ای از زحماتی که کارکنان هلال احمر در این عرصه سخت متحمل می شوند را با بهبود وضعیت معیشتشان جبران کنیم. از خداوند می خواهیم تا توفیق عنایت کند، مشکلات کسانی که تلاش می کنند تا مشکلات مردم را برطرف کنند، حل کنیم.

در پایان این مراسم، رئیس جمعیت هلال احمر از پرستاران نمونه بیمارستان نورافشار تقدیر و با اهدای لوح از زحمات ارزنده آن ها قدردانی کرد.

اشتراک گذاری برای دوستان

Facebook
LinkedIn
Twitter
Telegram
Print
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *