جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی

بیمارستان فوق تخصصی نورافشار که برای اولین بار در سال 1339توسط مرحوم ابوالحسن نورافشار به عنوان آسایشگاه کوچکی جهت نگهداری رایگان کودکان مبتلا به فلج اطفال وقف شد و در سال 1392 و به همت جمعیت هلال احمر رسما فعالیت خود را آغاز کرد، اکنون پس از گذشت چندین سال، این بیمارستان به عنوان مجهز ترین و تخصصی ترین بیمارستان توانبخشی خاورمیانه شناخته شده است و با به کارگیری متخصصین برجسته کشور و تجهیزات مدرن و به روز جهان توانسته است نام خود را در تاریخ توانبخشی ایران جاودانه سازد.

این بیمارستان از دیرباز با هدف بهبود حرکت برای کارایی و زندگی بهتر، به اقشار مختلف مردم در داخل و خارج از کشور که درد یا مشکل جسمی باعث اختلال در حرکت آن ها شده و یا قهرمانان المپیک و ورزشکارانی که در اوج توان حرکتی بوده و اختلال یا آسیب دیدگی باعث شده نتوانند مانند گذشته در رشته تخصصی خود فعالیت کنند، ارائه خدمت می نماید. همچنین این بیمارستان در راستای اهداف واقف، به کودکانی که دارای اختلالات ذهنی و حرکتی هستند خدمات کاملا رایگان ارائه می دهد.

تمامی موارد مذکور موجب شده است که این بیمارستان همواره مورد توجه و حمایت مسئولین و خیرین قرار گیرد. بیمارستان فوق تخصصی نورافشار از معدود نمونه های موجود در منطقه است که با نگاه چند رشته ای خدمات فوق تخصصی ارتوپدی، روماتولوژی، نورولوژی و توانبخشی کودکان را با حضور پزشکان مجرب و با سابقه کشور ارائه می کند و با استفاده از تجهیزات پیشرفته تشخیصی و درمانی به ارزیابی، تشخیص، درمان و بازتوانی بیماری های عضلانی اسکلتی کودکان، درمان مشکلات مفصل و بیماری های التهابی، ارزیابی وضعیت تراکم استخوان کودکان، جراحی ارتوپدی کودکان، جراحی اعصاب کودکان، روانپزشکی کودکان و توانبخشی کودکان معلول جسمی و حرکتی می پردازد.