جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پیام تبریک رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار به مناسبت هفته هلال احمر

پیام تبریک رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار به مناسبت هفته هلال احمر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، دکتر فتانه عابدی رئیس این بیمارستان در پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

 

“بسم الله الرحمن الرحیم

جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ جهانی یکی از اساسی ترین و بزرگترین سازمان های مردم نهاد در سراسر جهان به شمار می رود که از آغاز تاکنون همواره با از خودگذشتگی و ایثار، ارائه خدمات عام المنفعه و بشر دوستانه آن هم بدون هیچ گونه چشم داشتی خوش درخشیده است. در جهانی که هر روز در آن، ملت های مختلف با مسائلی همچون جنگ و درگیری مواجه هستند، این نهاد بین المللی پرچم صلح و دوستی را برافراشته و برای تحقق دنیایی سراسر صلح و آرامش تلاش می کند.

جمعیت هلال احمر اکنون با پشتوانه امدادگران، جوانان و داوطلبان خود بیش از گذشته در جای جای میهن عزیزمان و بلکه در جهان به سبب حس مسئولیت پذیری و روحیه والای انسانی پیش قراول پوشش حوادث و سوانح طبیعی و غیر طبیعی و همچنین ارائه خدمات خیرخواهانه است.

بیمارستان فوق تخصصی موقوفه نورافشار نیز یکی از صدها نمونه وقفیات در اختیار این نهاد است که همواره تلاش می کند بر اساس نیت واقف نیک اندیش دکتر ابوالحسن نورافشار و همسو با اهداف و خدمات انسان دوستانه و عام المنفعه جمعیت هلال احمر، به منظور بهبود حرکت برای کارایی و زندگی بهتر اقشار مختلف مردم به ویژه کودکان کم توان ذهنی و حرکتی قدم بردارد.

همچنین این بیمارستان با در اختیار داشتن امکانات و بخش های متعددی شامل توانبخشی، فیزیوتراپی و پزشکی ورزشی، مراقبت های ویژه، تصویربرداری، سی تی اسکن، چندین اتاق عمل مجهز، یکی از بی نظیرترین مراکز درمانی خاورمیانه محسوب می شود.

اینجانب ضمن تبریک هجدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر به یکایک امدادگران، نجاتگران، جوانان، داوطلبان و کلیه افرادی که زیر پرچم پرافتخار این نهاد مردمی خدمت می کنند، به ویژه همکاران پرتلاش بیمارستان نورافشار، از خداوند متعال خواستارم تا با همتی مضاعف و برنامه ریزی اصولی بتوانیم در جهت پیشبرد اهداف والای جمعیت هلال احمر، توسعه فعالیت ها، به روز نمودن خدمات و خدمت رسانی به آحاد مردم استوار تر از گذشته گام برداریم.

دکتر فتانه عابدی

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار”

اشتراک گذاری برای دوستان

Facebook
LinkedIn
Twitter
Telegram
Print
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *