پیام تبریک دکتر عابدی، رئیس بیمارستان نورافشار به مناسبت هفته هلال احمر

  • ۱۶ اردیبهشت, ۱۴۰۲
  • دیدگاه: 1
  • اخبار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، دکتر فتانه عابدی، رئیس این بیمارستان پیام تبریک صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

18 اردیبهشت ماه، همه ساله یادآور فداکاری ها، ایثارگری ها، از خودگذشتگی ها و نوع دوستی های انسان هایی است که دل در گرو کمک به همنوع و خدمت به بشریت نهاده اند و نشان پر افتخار هلال احمر را بر سینه دارند.

قبول عضویت داوطلبانه در بزرگترین سازمان مردم نهاد جمهوری اسلامی ایران حقیقتا موهبتی است چرا که بدون هیچگونه چشمداشت و تنها برای رضایت پروردگار در مسیر خدمت به همنوع با هر نژاد و آئین و شغل قدم بر می دارند.

هفته هلال احمر فرصت مناسبی است برای یادآوری رشادت های جان بر کفان هلال احمری که این روزها در درون و بیرون ایران اسلامی گل سر سبد خدمت خالصانه و فداکارانه به همنوعان خویشند. روحیه خیرخواهانه، داوطلبانه و انسان دوستانه این نهاد خیریه اکنون در وجود تک تک همکاران پر تلاش و سخت کوش بیمارستان فوق تخصصی نورافشار به عنوان یکی از صدها موقوفه جمعیت هلال احمر متبلور و متجلی است که تلاش به منظور ایجاد شرایط زندگی بهتر برای کودکان کم توان ذهنی و حرکتی بر اساس نیت واقف خیراندیش مرحوم دکتر ابوالحسن نورافشار از بارزترین آن هاست.

به همین منظور به پاس قدردانی و تقدیر از قبول چنین مسئولیت خطیری که نشانه ای از عنایت پروردگار است، این روز را به یکایک امدادگران، نجاتگران، جوانان، دواطلبان و به ویژه همکاران پرتلاش بیمارستان نورافشار که زیر پرچم پر افتخار این نهاد مردمی به ارائه خدمت می پردازند تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد متعال سربلندی و موفقیت در مسیر خدمت بی منت را برایشان مسئلت می نمایم.

دکتر فتانه عابدی

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار

1 دیدگاه

  • ایمان, 1 خرداد, 1402 @ 1:24 ق.ظ پاسخ

    باسلام
    احسنت بر شما بانوی گرانمایه ایرانی
    لازم میدانم از تمام زحمات بی شائبه شما کمال تشکر و قدردانی رو داشته باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *