پیام تبریک رئیس بیمارستان نورافشار به مناسبت روز خبرنگار

دکتر سیدبهمن سبحانی رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و مطبوعات به ویژه خبرنگاران حوزه سلامت تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، دکتر سید بهمن سبحانی، رئیس این بیمارستان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ 

17 مرداد ماه، سالروز شهادت شهید اهل قلم محمود صارمی، فرصتی است گران بها برای پاسداشت زحمات اصحاب قلم، وقایع نگارانی که آگاهی می بخشند و صداقت، حقانیت نوشته هایشان است. به راستی رشد و ارتقا سطح فرهنگی جامعه، مرهون عزم و تلاش جدی این سفیران روشنگری است که به ویژه در دوران مبارزه با بیماری کرونا خالصانه و دلسوزانه در کنار کادر بهداشت و درمان ایستادند و تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آموزش به موقع به کار بستند و لحظه ای مدافعان سلامت را در تلاطم مبارزه با این بیماری تنها نگذاشتند و در این عرصه، همه ی مخاطرات را به جان خریدند و به زیبایی نقش آفرینی کردند.

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی فعالان حوزه خبر و اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران حوزه سلامت، از تلاش های ارزشمند و خستگی ناپذیر آن ها در انعکاس فعالیت های تیم درمان و انتشار اخبار صحیح قدردانی می نمایم و از درگاه پروردگار متعال برای ایشان توفیق روزافزون در راه خدمت به مردم و تحقق این رسالت خطیر مسئلت می نمایم.

دکتر سید بهمن سبحانی 
رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *